Gratis

INGINER OFERTARE CUNOSCATOR PROGRAM OFERTARE

izoclas construct prof

Candidatul Ideal

Viitorul membru al echipei noastre pentru postul de inginer ofertare constructii civile si industriale va trebui sa fie o persoana organizata, comunicativa, cu o atentie sporita pentru detalii si cu un simt practic dezvoltat ;

Descrierea jobului

- intocmirea ofertelor tehnico - economice, conform specificațiilor, pentru execuția lucrărilor de construcții, licitatii publice;
- realizarea masuratorilor lucrarilor, pe ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀baza proiectelor de executie si calcularea cantitatilor si a tipurilor de resurse corespunzatoare proiectelor
- urmarire stadiu lucrare si intocmire procese verbal pe diferite faze de executie;
- cunostinte program Windew
- abilitati operare PC – MS OFFICE: WORD, EXCEL
- cunoasterea AutoCAD;
- abilitati bune de comunicare;
- persoana organizata, atenta la detalii.

Se ofera comision din licitatii.

Societate care activeaza in domeniul constructiilor civile si industriale cautam coleg/a nou in departamentul tehnic.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024