Gratis

Inginer ofertare instalatii

SC AME RO SRL

Candidatul Ideal

  • Pregătire tehnica superioara in domeniul instalațiilor pentru construcții;
  • Experiență similară
  • Cunoștințe de proiectare minime - estimare in vederea ofertării;
  • Cunoștințe limbi străine - engleza - nivel mediu/avansat;
  • Cunoștințe minime Autocad ;
  • Cunoștințe Excel aprofundate ;
  • Adaptabilitate, capacitate de lucru si multitasking.

Descrierea jobului

  • Calculații pentru ofertare;
  • Extragere cantități din planuri;
  • Solicitări oferte de la furnizori;
Salariu atractiv si bonusuri in ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁funcție de performante.
Tichete de masa.
Abonament de sănătate.

Beneficiile se vor discuta in timpul interviului

Societate romano-austriaca de instalatii in constructii cu sediul in Otopeni si lucrari la nivel national si international
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024