Gratis

INGINER NAVE INSTALATII/ CORP

Blue Line SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Blue Line Constanta selecteaza in vederea recrutarii pentru pozitia de Inginer Proiectant naval (instalatii), Inginer Proiectant naval (corp nava), Inginer Proiectant - Instalatii electrice nave conform detaliilor de mai jos:

Inginer Proiectant Naval (piping / hull)
- studii superioare tehnice de specialitate ( Navala sau Mecanica);
- experienta de 3 ani in activitatea de constructii/reparatii nave
- pasionat de proiectare - cunostinte PC avansat / AutoCAD/cunoasterea softului CADMATIC reprezinta un avantaj;
- cunostinte bune de lb. engleza- scris / vorbit;
- abilitati de coordonare, relationare, comunicare si lucru in echipa;
- abilitate de a actiona decisiv cu orientare spre rezultate si finalizarea proiectelor incredintate la termenele stabilite;

Inginer Proiectant - Instalatii electrice nave
- studii superioare tehnice de specialitate ( specializarea inginer electric, electrotehnic, arhitectura navala);
- abilitate de a actiona decisiv cu orientare spre rezultate si finalizarea proiectelor incredintate la termenele stabilite.

Descrierea jobului

Reponsabilitati:
Inginer proiectant naval (piping /hull/ instalatii electrice):
-elaboreaza desene de executie;
-elaboreaza specificatia si necesarul de materiale, precum si lista echipamentelor;
-acorda asistenta tehnica la nava;

Beneficii:
- salariu negociabil in functie de experienta dvs. actuala;
- mediu de lucru profesionist;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Prin aplicarea CV-ului dvs. la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Fondată în 2004, BLUE LINE SRL este o companie dinamică de proiectare navală, inginerie și asistență tehnică pentru nave pentru animale, offshore, tancuri și alte tipuri de nave.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024