Gratis

INGINER HVAC

CCM IMPORT EXPORT

Candidatul Ideal

- Experienta in proiectare instalatii HVAC - termice, ventilare si climatizare (1-4 ani);
- Studii superioare tehnice finalizate (de preferat instalatii);
- Bune cunostinte de AutoCAD (2D/3D), Magicad, Revit etc;
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
- Este familiarizat cu echipamente si furnizori de echipammente pentru instalatii HVAC;
- Experienta in activitatea de coordonare si de lucru in echipa cu alte specialitati - electrice, sanitare, curenti slabi etc;
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurizate;
- Limba engleza si/sau franceza - nivel conversational;
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- Realizeaza planuri tubulatura, termice, electrice 2D/3D;
- Centralizeaza documentatia necesara in diverse stadii de proiectare: Concept Design/ Basic Design/ As Built;
- Intocmirea antemasuratorilor si a listelor de cantitati;
- Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor.

BENEFICII
- Salariu motivant pe baza pregatirii si experientei;
- Cunoasterea unor domenii de nisa - Cleanroom applications;
- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata;
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024