Gratis

Inginer instalatii

CONCELEX SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Experienta similara de minim 3 ani
Inginer absolvent de studii superioare tehnice - instalatii pentru constructii
Experienta in constructii civile si industriale in activitatea de urmarire a executiei in santier

Descrierea jobului

Coordoneaza lucrarile de instalatii si echipare
Actioneaza pentru conformitatea solutiilor tehnice in proiectare compatibile cu tehnologiile de executie
Coordoneaza activitatea de instalatii din santier
Verifica etapele de lucrari si a calitatii lucrarilor impreuna cu seful de santier
Mentine legatura cu subcontractorii
Pregateste documentatia de licitatie si participa la negocieri
Intocmeste documentatia pentru instalatiile interioare de utilizare gaze
Intocmeste specificatii tehnice pentru echipamente
Stabileste materialele si normele de calitate specifice
Participa la receptia lucrarilor, materialelor si a produselor
Dispune actiuni preventive si actiuni corective pentru neconformitati
Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie

O echipa dinamica, motivata si responsabila, o organizatie profesionista care asigura realizarea cu succes a proiectelor contractate, urmarind tot timpul dezvoltarea de parteneriate de durata cu clientii, in interesul ambelor parti.

Asumandu-ne statutul de antreprenor general, abordand fiecare proiect cu maximum de interes, definind echipele de proiect in functie de specificul acestuia si stabilindu-le responsabilitatile corespunzatoare, asigurand colaborarea dintre organizatia permanenta si organizatia proiectului, reprezentam garantia unui management de proiect eficient si a unor proiecte de succes , pe masura exigentelor beneficiarilor nostri, respectand in acelasi timp cerintele normelor privind calitatea in constructii si a celor de sanatate si securitate in munca.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024