Gratis

INGINER CONSTRUCTOR/ SEF SANTIER CU EXPERIENTA

CROWN BUILDING

Candidatul Ideal

-Experienta in constructii
-Nivel experienta minim 5 ani
-Absolvent al Facultatii de constructii civile /Arhitectura
-Capacitate de a lua decizii si de a isi asuma responsqabilitatile
-Capaitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa
-Capacitate de respectare a termenelor limita,cu orientare spre indeplinirea obiectivelor alocate
-Disciplina,seriozitate si responsabilitate la locul de munca
-Cunostinte limba engleza nivel mediu

Descrierea jobului

-Organizarea lucrarilor pe santier
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru
-Studiaza detalii de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie
-Urmareste executia lucrarilor pe santierdin punct de vedere al cantitatii,calitatii si respectarii termenelor de executie
-Intocmeste si/sau verifica situatii de lucrari,rapoarte de lucru,procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic
-Evaluarea eventualelor probleme si gasirea unor solutii tehnice
-Intocmire necesaruri de materiale, verificare socuri existente
-Receptie materiale ...etc
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024