Gratis

SEF SANTIER

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL

Candidatul Ideal

  • Diplomă de licență în Construcții de Drumuri, Poduri și Căi Ferate
  • Experiența de minim 5 ani în coordonare santier/managementul proiectelor de construcție drumuri
  • Cunoștinte bune operare PC: Microsoft Office și software de calculator general
  • Abilități puternice de conducere și management, spirit antreprenorial
  • Abilități pentru lucrul în echipă
  • Coordoneaza subantreprenori in santier
  • Putere de decizie și asumarea responsabilității

Descrierea jobului

  • Definește resursele necesare pentru finalizarea proiectului;
  • Oferă direcție și coordonează atât personalul propriu, cât și subcontractorii;
  • Gestionează programul de execuție și activitățile în funcție de cerințele contractuale între Antreprenor/Beneficiar și Antreprenor/Subantreprenori;
  • Coordonează din punct de vedere tehnico-economic întocmirea proiectului tehnic de execuție , unde este cazul, împreună cu Proiectantul desemnat;
  • Se asigură că lucrările sunt efectuate în conformitate cu cerințele caietului de sarcini și ale proiectului de execuție;
  • Intocmeste jurnale de santier si realizeaza receptia cantitativa a lucrarilor impreuna cu supervizorul

BENEFICII
  • Pachet salarial motivant- oferta financiara se discuta in cadrul interviului;
  • Posibilitate de promovare in cadrul firmei;
  • Un mediu de lucru profesionist alaturi de o echipa dinamica;
  • Conditii bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
  • Proiecte motivante din punct de vedere profesional.

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL este o companie de constructii, cu sediul in municipiul Craiova, judetul Dolj, are capital integral românesc, detine un portofoliu important de lucrări in domeniul construcțiilor de drumuri si poduri, localizate in regiunea Oltenia.
Compania pune accent pe calitate, siguranța, seriozitate si acorda o atenție sporită nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind MERGI CU ÎNCREDERE .
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024