Gratis

Inginer Constructor Drumuri, Apa si Canalizare

Mcm Prev S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui profesionist talentat care sa se alature echipei noastre in cadrul diviziei de Constructii, in pozitia de Inginer Executie lucrari de Drumuri, Apa si Canalizare :
  • Absolvent studii superioare tehnice cu specializarea in constructii civile industriale si agricole;
  • Minim 2 ani experienta profesionala in domeniul constructiilor de infrastructura civila, drumuri poduri sau conexe;

Descrierea jobului

INGINER EXECUTIE
Responsabilitati:
  • Obiectiv job: urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie.
  • Gestioneaza si organizeaza lucrarile in santier.
  • Verifica planul de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor.
  • Studiaza documentatia tehnica si detaliile de executie pentru lucrarile de constructii.
  • Intocmeste si verifica atasamente situatii de lucrari, rapoarte, etc.
  • Relationeaza cu toti factorii implicati pentru executia lucrarilor de constructii: diriginte de santier, beneficiar, institutii de control, etc.
  • Disponibilitate de relocare in functie de proiectele contractate de societate.
  • Gestionare subcontractori
  • Disponibil program prelungit
  • Permis conducator auto categoria „B”
Beneficii:
  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei;
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala;
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii;
  • Beneficii aditionale (Autoturism/Combustibil/Prime de performanta, etc.).

Compania noastra activeaza in domeniul constructiilor din anul 2000, avem proiecte finalizate in domeniul constructiilor civile cat si industriale(alimentari cu apa si canal,drumuri, etc.)
Dorim sa ne marim echipa si sa colaboram pentru un viitor mai bun.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024