Gratis

INGINER CONSTRUCTII PLOIESTI

Teamland
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de construcții și ești în căutarea unei oportunități care să-ți ofere provocări și satisfacție profesională, ai ajuns în locul potrivit! Căutăm un inginer constructor cu o abordare inovatoare și dorința de a aduce contribuții semnificative în domeniul construcțiilor.

CERINTE:
  • Absolvent Facultate Constructii (obligatoriu);
  • Noţiuni de desen tehnic şi cotarea schiţelor;
  • Noţiuni privind montajul armăturilor;
  • Disponibilitate la efort suplimentar;
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Dezvoltarea și implementarea sistemelor și procedurilor de asigurare a calității pentru producția de prefabricate;
  • Monitorizarea procesului de producție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate;
  • Asigurarea documentării corespunzătoare a tuturor activităților legate de calitate, inclusiv rapoarte de inspecție, certificate de conformitate, și alte documente necesare pentru a demonstra conformitatea cu standardele și specificațiile relevante;
  • Raporteaza situatia productiei, planificarea si orice alt raport necesar realizarii indicatorilor stabiliti pe zona alocata;
  • Sa respecte indicaţiile planului de armare în funcţie de elementul prefabricat(dale, stâlpi, grinzi cu secţiune dreptunghiulară, grinzi cu secţiune I, plăci, panouri);

BENEFICII:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Tichete 40 lei/zi
  • Spor ore noapte 25%
  • Spor ore weekend 100%
  • Bonus anual pana la un salariu lunar brut;
  • Al 13-lea salariu;
  • Prime sarbatori (Paste, Craciun);
  • Transport asigurat/decontat;
  • Asigurare de viata si sanatate Signal Iduna;
  • Tichete vacanta 3000 lei/an;
  • 26 zile concediu/an;

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024