Gratis

Inginer Constructii Canalizare, Apa si Refulare

DRAGOS TRADING CONSTRUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Diplomă de licență în inginerie civilă sau o disciplină similară
- Experiență relevantă în domeniul construcțiilor, canalizării, apei și refulării
- Cunoștințe solide în planificare, proiectare și implementare de proiecte în domeniul infrastructurii
- Abilități excelente de comunicare și management al echipei
- Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită
- Certificări sau acreditări relevante reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Planificarea, proiectarea și supervizarea lucrărilor de construcții în domeniul canalizării, apei și refulării conform normelor și reglementărilor în vigoare
- Coordonarea echipei de lucru și asigurarea implementării corecte a proiectelor
- Evaluarea și monitorizarea calității lucrărilor în conformitate cu standardele de siguranță și mediu
- Comunicarea eficientă cu clienții, subcontractanții și alte părți implicate în proiect

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
- Mediu de lucru dinamic și colaborativ
- Autoturism/Combustibil/Prime de performanta,

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa domnului Ing.Miu Florin Gabriel la nr de contact 0763.863.894 in intervalul orar 10:00-16:00 de luni pana vineri.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. în a face parte din echipa noastră!
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024