Gratis

Inginer Constructii Civile, Petrobrazi - Ploiesti

STRABAG SRL

Candidatul Ideal

STRABAG angajeaza Inginer Constructii Civile, cu/fara experienta, in echipa de la Petrobrazi, pe o perioada de 24 luni cu posibilitate de prelungire.
  • Inginer constructii civile (studii superioare finalizate)
  • Cunostinte bune de lucru in Auto-CAD
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel), MS Project
  • Cunostinte bune de limba engleza
  • Abilitati de planificare si organizare, gandire analitica si critica
  • Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

  • Supervizeaza din punct de vedere tehnic si logistic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari
  • Elaboreaza si transmite rapoartele lunare si situatiile de lucrari catre beneficiar
  • Elaboreaza si transmite catre beneficiar si proiectant graficul de lucrari
  • Intocmeste reprezentarea grafica a lucrarilor executate
  • Intocmeste si transmite beneficiarului si proiectantului cantitatile suplimentare fata de proiect
  • Urmareste inscrierea lucrarilor in graficul si bugetul stabilit
  • Asigura întocmirea de evidente si raportari tehnice si comerciale.

Descrierea companiei

STRABAG

WORK ON PROGRESS

Progresul începe cu noi.

La STRABAG, aproximativ 74.000 de oameni din 700 de locații situate în toată lumea sunt implicați în construirea progresului. Indiferent dacă este vorba despre construcții civile, construcții de drumuri și construcții subterane, construcții de poduri și tuneluri, construcții industriale și portuare, despre managementul clădirilor sau despre dezvoltarea de proiecte – noi ducem construcțiile la următorul nivel, pentru a deveni concernul tehnologic de construcții cel mai inovator și mai sustenabil din Europa. Pentru aceasta este nevoie de fiecare dintre noi: împreună implementăm proiecte, cu succes și în strânsă colaborare, și creștem asumându-ne noi sarcini. Împreună realizăm lucruri importante.

Construiește viitorul cu noi! Aplică acum și fii parte a echipei noastre.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024