Gratis

INGINER CONSTRUCTII METALICE

ROTA GUIDO SRL PIACENZA SUCURSALA CLUJ NAPOCA

Candidatul Ideal

  • Inginer bine motivat din zona Cluj, cu experienta de minim 3 ani in sectorul constructiilor agricole care doreste sa-si perfectioneze experienta si sa-si construiasca cariera intr-o companie lider in sectorul zootehnic intr-un mediu bine organizat.
  • Cunostinte PC: Office, AutoCad.
  • Munca in echipa.
  • Abilitati bune de comunicare.

Descrierea jobului

  • Gestionarea santierelor, mentinerea relatiilor cu clientii, angajament de raportare cu departamentele de competenta, solutionarea problemelor, gestionarea si organizarea operatorilor de montaj.
  • Disponibilitate de deplasare pe tot teritoriul Romaniei in functie de amplasarea santierelor.
  • Punem la dispozitie perioada de formare profesionala.
  • Beneficii angajat: telefon, PC, masina, masa si cazare pe perioada de deplasare.
  • Salariu motivant.

Descrierea companiei

www.rotaguido.ro
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024