Gratis

GUVERNANTA ETAJE

NOVOTEL

Candidatul Ideal

- Sa cunoasca normele de protectia muncii si regulile care se aplica in cazul incendiilor;
- Sa cunoasca regulile de igiena.

Descrierea jobului

1. Sa asigure si sa verifice standardele de curatenie in camerele de oaspeti, oficiile de etaje corespunzator cu procedurile;
2. Sa se asigure ca totul este pastrat in siguranta, toate echipamentele functioneaza in conditii bune,aria publica si camerele sunt pregatite la standarde;
3. Sa asigure si sa verifiice programul de activitati al subordonatilor (cameriste,valeti);
4. Sa asigure necesarul de chei si de provizii pentru cameriste si valeti;
5. Sa controleze stocurile de materiale si sa le realimenteze daca este necesar;
6. Sa se prezinte la locul de munca in uniforma curata si calcata;
7. Sa asigure siguranta oaspetilor si siguranta proprietatilor din cadrul societatii;
8. Sa se asigure ca toate cheile au fost returnate si numarate ;
9. Sa se asigure ca echipamentul din dotare functioneaza in bune conditii;

Oferim salariu si beneficii atractive, formare profesionala pe parcursul activitatii, o evolutie a carierei profesionale in cadrul Accor Romania si Accor International.

Marca ACCOR compusa din 400 de hoteluri de afaceri si turism, in 60 de tari in intreaga lume ofera peste tot unde este prezenta, o varietate de hoteluri moderne si functionale, ce asigura un confort deplin oaspetilor nostri.
In toate hotelurile personalul este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024