Gratis

Gestionari depozite produse alimentare

DRIM Daniel Distributie FMCG
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:

- cunostinte de gestiune
- sa aiba abilitati in manipularea unui scaner
- persoane organizate si responsabile
- fara cazier judiciar

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea manipulantilor
- Coordoneaza activitatea de receptie marfa si urmareste ocuparea cat mai eficienta a spatiului din depozit.
- Asigura accesibilitatea la produse.
- Stabileste aranjarea produselelor in rafturi astfel incat sa fie localizate rapid.
- Urmareste respectarea metodei FEFO
- Verifica si supervizeaza iesirea produselor din depozit si respectarea programului si ordinii de incarcare a masinilor
- Raspunde de integritatea stocului
- Verifica receptia produselor din punct de vedere cantitativ si calitativ
- Verifica si urmareste programul de curatenie in depozit

Suntem o afacere de familie care și-a inceput activitatea in 1994. Astazi distribuim produsele partenerilor noștri și produsele proprii in 20 județe și avem 15 sedii in sudul si centrul României, incluzând București. Avem acoperire nationala pentru canalul de Petrol Station.

Avem aproximativ 900 de angajați și o flotă de aproximativ 500 de mașini si camione.

Ne consideram o companie tânară, care are în continuare potențial de dezvoltare atât in domeniul distribuiției și al logisticii cât și in extinderea portofoliilor cu mărci proprii.

Domeniu de activitate: Distribuție și logistică bunuri de larg consum

Partenerii noștri: Jacobs Douwe Egberts, Kandia Dulce, L’Oreal, Mondelez, MARS, Nestle, Star Foods, Pepsico, Overseas, PrimeCom, Raureni, Roshen, Rostar, Scandia, Wrigley, BIC, Dr. Oetker, Ficosota, Fuchs, Ulker, Dr.Gerard, Brand-urile proprii: Sub umbrela DRIM Foods am dezvoltat urmatoarele brand-uri: Foure, Rezon, PUNK, Armonia Casei
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024