Gratis

Gestionar Depozit

Adecco Romania

Candidatul Ideal

Adecco recruteaza pentru clientul sau, un distribuitor de dispozitive medicale in Romania, Gestionar Depozit.

Candidate Profile:
  • Experienta dovedita ca Gestionar Depozit;
  • Excelente abilitati de rezolvare a problemelor si atentie la detalii in gestionarea inventarului;
  • Cunostinte medii in utilizarea sistemelor de management al depozitului si a altor software relevante;
  • Abilitati bune de comunicare pentru a colabora cu echipe interfunctionale.

Descrierea jobului

Responsibilities:
  • Supravegheaza si gestioneaza toate activitatile din depozit, inclusiv primirea, stocarea si distributia materialelor si produselor finite;
  • Dezvolta si implementeaza proceduri eficiente de depozitare pentru a optimiza productivitatea si a reduce costurile operationale;
  • Asigura gestionarea precisa a inventarului, efectueaza verificari regulate ale stocurilor si mentine evidenta inventarului.

Adecco România este cel mai mare jucător de pe piața resurselor umane din România, parte a Grupului Adecco (The Adecco Group). Compania gestionează peste 4000 de persoane angajate temporar și deservește zilnic peste 700 de clienți. Echipa Adecco numără în România mai mult de 140 de persoane, iar serviciile oferite au o plajă foarte largă, de la recrutare și selecție, outsourcing, recrutare în masă, dar și outplacement și training.

Misiunea noastră este să oferim oamenilor oportunități de angajare în orice etapă a carierei lor profesionale, iar companiilor, talentele de care au nevoie. Consultanții noștri sunt entuziaști si pasionați, cu specializări în multiple domenii și industrii, iar capacitatea lor de a-ți înțelege dorințele și planurile de carieră te va ajuta să-ți găsești jobul potrivit. Credem în tine! Construirea unei cariere durabile este un proces continuu, în care ai nevoie de motivație, un plan de acțiune, flexibilitate și disciplină. Succesul înseamnă cunoașterea calităților personale și încredere în tine. Descoperă Adecco și vino să desenăm împreună drumul tău în carieră.

Dacă nu ai găsit un rol potrivit experienței tale, dar vrei să fii la curent cu joburile din piață, vizitează website-ul nostru și descoperă locurile de muncă disponibile în secțiunea Joburi. Dacă nu găsești pe moment niciun job potrivit profilului tău, înregistrează-ți CV-ul în baza noastră de date, accesând pe site Încarcă CV-ul tău! Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate și vor fi luate în considerare în proiectele ce corespund experienței tale profesionale.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024