Gratis

Gestionar Depozit

CHIS & CHIS SRL

Candidatul Ideal

Gestionar Depozit in Bistrita
  • Persoana organizata, cu bune abilitati de planificare, initiativa, dorinta de imbunatatire a proceselor;
  • Studii medii si experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
  • Persoana meticuloasa, atenta la detalii;
  • Cunostinte operatiuni intrare/iesire marfa, efectuare inventare;
  • Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
  • Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme atunci cand apar;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte bune de operare MS OFFICE;
  • Atestat ISCIR pentru motostivuitor, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Asigura gestiunea stocului de marfa;
  • Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare;
  • Efectueaza inventarul stocului de marfa conform procedurilor;
  • Inregistreaza si actualizeaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
  • Intocmeste fisele de magazie si emite avize de expeditie;
  • Achizitioneaza materialele necesare depozitului;
  • Se asigura de incarcarea si descarcarea marfii in conditii de siguranta pentru oameni si marfa descarcata;
  • Receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice;
  • Intretinerea stocului;
  • Consilierea clientilor in vanzarea de la depozit.
Beneficii:
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala
  • Salariu fix
  • Bonusuri de vanzari
  • Bonusuri de calitate a muncii
  • Bonuri de masa

Companie specializata in distributia articolelor din piatra naturala, una din principalele jucatoare la nivel national. www.piatrachis.ro

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024