Gratis

GESTIONAR DEPOZIT

STRATEGIC VENTURES SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana responsabila, organizata si dornică sa lucrezi intr-un mediu dinamic si modern, te invitam sa te alaturi echipei noastre de la Fabrica de paine Dumbravita, cea mai mare si moderna fabrica de panificatie din Vestul tarii.
Pentru a ocupa acest post, este necesar sa ai:
  • experienta anterioara in gestionarea depozitelor, preferabil in industria alimentara
  • abilitati excelente de organizare si gestionare a timpului
  • capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a rezolva problemele rapid
  • cunostinte solide de operare a echipamentelor de depozitare si manipulare a marfurilor
  • excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • disponibilitate pentru munca in trei schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Realizarea activitatilor zilnice ale depozitului de produse finite
  • Gestionarea inventarului si efectuarea inventarierilor periodice
  • Asigurarea pastrarii si manipularii corecte a produselor alimentare
  • Intocmirea rapoartelor legate de stocuri, livrari si alte activitati de depozit
  • Colaborarea stransa cu departamentele de productie si logistica pentru a asigura o coordonare eficienta a fluxurilor de lucru
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat, sigur si conform regulamentelor de sanatate si siguranta
Beneficii:
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si prietenoasa.
Dezvoltare profesionala si oportunitati de avansare in cadrul companiei.
Mediu de lucru curat si sigur.
Pachet salarial competitiv si beneficii suplimentare:
  • Salariu de baza: 3400 lei in primele 3 luni, apoi crestere la 3770 lei
  • Tichete de masa
  • Spor de noapte si ore suplimentare legal platite
  • Decontare transport
  • Prime de sarbatori

  • Strategic Ventures SRL (parte din Grupo Bimbo) a pus in functiune in iunie 2020 cea mai mare si moderna fabrica de paine din Vestul tarii, la Dumbravita, langa Timisoara, strada Bartok Bela nr.1-3 (langa statia Peco Mol).
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024