Gratis

Facility Manager

APLEONA ROMÂNIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Pregătirea necesară postului de muncă:
  • studii superioare tehnice - Experienta: >5 ani
  • cunostinte specifice de Management / Tehnic
  • cunostinte de operare PC, internet, office software
  • limbi straine: - Engleza nivel avansat
  • Organizare si coordonare echipa
  • Carnet de conducere CAT. B
Beneficii:
  • Salariul: 8000 lei net
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala privata
  • Masina de serviciu

Descrierea jobului

Companie activa in domeniul serviciilor de Facilities Management dorim sa angajam Inginer pentru postul de Facility Manager

Sarcini şi activităţi specifice postului de muncă
  • Coordoneaza in mod eficient facilitatile administrative si operationale.
  • Asista ,supravegheaza si gestioneaza exploatarea de servicii de facility management pentru a atinge un nivel satisfacator inalt ,constant de furnizare de servicii.
  • Gestioneaza comunicarea cu furnizorii de servicii, coreleaza performantele serviciilor cu nivelul stabilit prin acordurile de performanta.
  • Monitorizeaza cererile de servicii furnizate pe site.
  • Efectueaza vizite regulate ale site-urilor, pentru a asigura o calitate consecventă serviciilor prestate pentru clienti si pentru necesitatea de a rezolva orice deficienţe.
  • Menţine un program de întreţinere a echipamentelor, se asigură ca sunt efectuate verificari,revizii regulate la echipamente conform graficului.
  • Gestioneaza personalul de întreţinere pentru a asigura o calitate consecventă a serviciilor prestate.
  • Coordonează activităţile legate de relocari mobilier,echipamente.
  • Sprijina dezvoltarea proiectelor.
  • Asigura integrarea noilor veniti
  • Coopereaza în gestionarea de sarcini strategice şi planificare de facilitati.
  • Asigura asistenţă în managementul sănătăţii & securitatii site-ului: sănătate şi siguranţă, ergonomie, exercitii in caz de de incendiu şi la actualizarea intregii documentaţii.
  • Cooperează în monitorizarea şi îndeplinirea unor activitati de audit intern.
  • Asista la intretinerea,actualizarea si continuarea planului de afaceri si la gestionarea crizei.
  • Asista la cooperarea si comunicarea cu proprietarul cladirii.
  • Asigura documentarea, implementarea, mentinerea si imbunatatirea continua ale SMI
  • Asigura aplicarea normelor de SSM si PSI, precum si instructajele periodice ale personalului din subordine

Descrierea companiei

APLEONA ROMÂNIA S.R.L
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024