Gratis

Expert Contabil

Global Grain Logistics S.R.L.

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare de specialitate;
- Experienta anterioara de minim 5 ani in domeniul financiar - contabil
-Experienţa în sfera vânzarilor de cereale constituie un avantaj
- Cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate;
- Abilitati excelente de comunicare si de lucru in echipa;
- Abilitati de analiza si de rezolvare a situatiilor;
- Atentie la detalii;
- Cunoasterea soft-ului de contabilitate SAGA SOFTWARE

Descrierea jobului

- Contabilitate de la inregistrare la bilant
- intocmeste declaratiile fiscale lunare, trimestriale si anuale;
- Raportare pentru management, clienti si institutii;
- Pregatirea si transmiterea declaratiilor si bilanturilor;
- Gestionare SPV;
-Asigurarea bunei functionari in cadrul legal specific unei firme de contabilitate.

Beneficii:
- salariu motivant (Negociabil in functie de experienta)
- mediu de lucru plăcut (office);
- program de de lucru: 8 ore

Oferim si cerem seriozitate, responsabilitate, integritate, confidentialitate, respectarea termenelor si spirit de echipa.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024