Gratis

Electrician

pladis Romania

Candidatul Ideal

• Calificare in meseria de electrician ;
​• Minim 3 ani experienta într-o poziție similară, într-o companie de producție;
​• Cunoasterea si interpretarea schemelor si simbolurilor electrice ;
• Cunostinte in domeniul actionarilor electrice a automatizarilor;
• Disponibilitate pentru lucru în ture și efort fizic.

Descrierea jobului

• Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electrice ale utilajelor într-un mod rapid și eficient pentru minimizarea timpilor de stationare, a pierderilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de orice fel si repunerea in parametrii in conditii de siguranta a utilajelor afectate ;
• Efectuarea reparațiilor și înlocuirea pieselor defecte sau uzate ;
•Intretinerea, verificarea si repararea instalatiilor auxiliare (iluminat, ventilatie, etc) ce deservesc buna functionare a procesului de productie;
• Testarea și verificarea funcționalității utilajelor înainte de a fi puse în funcțiune
• Colaborarea permanenta cu echipa de producție pentru a identifica și remedia problemele tehnice în cel mai scurt timp posibil.

pladis is one of the world’s leading snacking companies. We are the proud steward of over 300 years of family baking and confectionery experience, and home to the some of world’s most loved snacking brands, including McVitie’s, Ulker and GODIVA.
Our biscuits and confectionery brands are among the most recognisable in the world. You can find McVitie’s in over 120 countries. Ulker is an iconic brand from Turkey and the Middle East. We’ve also teamed up with GODIVA Chocolatier to create delicious premium chocolate ranges .
Everyone who works at pladis is a member of the family, allof us. As we grow together we want to give everyone in the pladis family the opportunity to succeed in a diverse, thoughtful and celebratory environment. We’re on this journey together! Mai putin despre Eurex Alimentare SRL- pladis Romania

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024