Gratis

Electrician

SC DEMIUMA COMIMPEX SRL

Candidatul Ideal

  • Certificat de calificare/autorizare in meseria de electrician
  • Studii medii (liceu sau scoala profesionala)
  • Fara mentiuni in cazierul judiciar
  • Responsabilitate,seriozitate, implicare

Descrierea jobului

  • Efectueaza revizia periodica a utilajelor din sectia de productie, din punct de vedere electric si completeaza raportul de revizie ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂pe partea electrica;
  • Efectueaza interventii si reglaje pentru fiecare utilaj;
  • Inlocuieste piese si accesori la utilaje si asigura functionarea optima si in parametrii solicitati;
  • Efectueaza interventiile pentru intretinerea preventiva a echipamentelor tehnice din punct de vedere electric.

NISSA a luat nastere avand la baza 6 valori puternice, valori ce vor continua sa existe pe tot parcursul dezvoltarii brandului si anume: eleganta, feminitate, calitate, dedicare, pasiune si creativitate.

Colectiile NISSA reprezinta mai mult decat articole vestimentare atent realizate, ele prezinta povestile celor care au contribuit la realizarea lor, a celor care le promoveaza precum si a celor care le poarta. Tinutele se remarca prin tesaturi fine, croieli atent executate, detalii manuale laborios realizate si se adreseaza tuturor femeilor, indiferent de varsta si personalitate, promovand imaginea unei femei moderne, active, independente si sofisticate. NISSA se defineste prin feminitate si eleganta. NISSA incurajeaza creativitatea si inovatia, isi respecta clientii si angajatii.

Echipa NISSA este formata din persoane creative, proactive, dedicate muncii lor, pasionate de fashion, care isi asuma responsabilitatea pentru deciziile luate si care se implica in dezvoltarea brand-ului.

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 3 Iul. 2024