Gratis

Electrician mecanic auto

RAGMET RAFFINERIA S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

- Minimum 2 ani experienta in intretinere auto si echipamente industriale;
- Studii medii tehnice/scoala profesionala;
- Seriozitate;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
- Raspunde de buna fuctionare a tuturor echipamentelor mecanice aflate in incinta societatii sau la punctele de lucru ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈din afara acestei

Furnizăm material reciclat ca o alternativă mai ecologică, ajutând producătorii să creeze produse cu un impact ambiental redus și asigurând conformitatea cu reglementările guvernamentale.

Prin adoptarea unor practici sustenabile și oferind soluții alternative, Ragmet Raffineria nu doar sprijină obiectivele ecologice ale industriei, ci și contribuie la crearea unui viitor mai verde și mai durabil.Află mai multe
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024