Gratis

Electrician in constructii

HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii – Liceu, Scoala de meserii, Scoala profesionala
  • Experienta minim 2 ani in montaj instalatii electrice
  • Autorizatie ANRE grad II B
  • Permis conducere cat B - de dorit
  • Disponibilitate pentru deplasari frecvente
  • Buna capacitate de comunicare.
  • Seriozitate si dinamism

Descrierea jobului

  • Executa pe teren lucrari de instalare si reparatii electrice la terti (clientii societatii)
  • Citeşte şi interpretează corect schema electrică;
  • Alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
  • Montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;
  • Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;
  • Identifica si executa lucrari de remediere a defectiunilor de orice tip, aparute la echipamentele montate;

BENEFICII:
  • Asigurare medicală privată după perioada de probă;
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
  • 21 zile lucratoare de concediu;
  • Salariu atractiv;
  • Mașină de serviciu după caz;

Compania HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS a luat ființă din dorința de a aduce în sistemul sanitar din România produse de calitate, contribuind astfel la îmbunătățirea serviciilor și condițiilor din clinici și spitalele.

Cu ajutorul echipei noastre de oameni calificați și dedicați, cu o experiență de peste 25 de ani, producem în România echipamente medicale la cele mai înalte standarde și oferim cele mai bune soluții integrate pentru A.T.I., Săli de Operație, Saloane și Zone Critice.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024