Gratis

ELECTRICIAN

GROUP ELECS

Candidatul Ideal

- studii medii de specialitate, sau absolvent de scoala profesionala;
- persoana serioasa cu dorinta de dezvoltare;
- prezinta avantaj experienta in domeniu minim1 an si/sau autorizare ANRE;

Descrierea jobului

-executa instalatii electrice de joasa tensiune in constructii conform proiectelor;
-transpune in practica planurile si schemele electrice
-monteaza, verifica si pune in functie instalatiile si echipamentele electrice
-asigură mentenanta preventiva si corectiva a instalatiilor electrice;
-alte atributii stabilite prin fisa postului.

Ce oferim:
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
- un mediu de lucru serios, colectiv tanar, dinamic si profesionist;
- pregatire, instruire si ajutor pentru integrarea in cadrul echipei
- salariu motivant, corelat cu experienta si performanta proprie;
- tichete de masa din prima luna;
-asigurari suplimentare de risc si accidente Allianz;
-prime de sarbatori si de vacanta,
-bonusuri de performanta, ore suplimentare platite dublu;
-decontarea transportului, dupa caz;

GROUP ELECS SRL, cu sediul social in Timisoara, este unul dintre cei mai importanti contractori de sisteme electrice din vestul tarii, cu peste 25 de ani de experienta pe piata instalatiilor electrice industriale, comerciale, civile si de infrastuctura.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024