Gratis

Economist

GAMINVEST EXCONT S.R.L.

Candidatul Ideal

Recrutam 𝐄𝐂𝐎𝐍𝐎𝐌𝐈𝐒𝐓 pentru clientul nostru de langa Oradea, un producator si comerciant de oua pentru consum.

𝐂𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭𝐞:
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta in domeniul financiar - contabil minimum 3 ani;
- Cunostinte de Microsoft Excel;
- Experienta in contabilitatea productie prezinta avantaj.
- Atentie la detalii;
- Persoana organizata si proactiva;
- Spirit de echipa si atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

𝐑𝐞𝐬𝐩𝐨𝐧𝐬𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐚𝐭𝐢:
- Inregistrarea si prelucrarea documentelor financiar – contabile;
- Verificarea conturilor si a fiselor de furnizori;
- Operarea registrului de casa si a jurnalelor de banca;
- Urmarirea inregistrarii ajustarilor, tabloului mijloacelor fixe, leasingurile, creditele;
- Participarea activa la realizarea situatiilor financiar – contabile (jurnale, balanta).

𝐁𝐞𝐧𝐞𝐟𝐢𝐜𝐢𝐢:
- Salariu motivant;
- Bonuri de masa de 30 lei/zi;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Traininguri de formare;
- Transport asigurat;
- Program de lucru Luni – Vineri, 08:00 – 16:00.

Echipa noastra formata din 4 Contabili si un Expert Contabil Autorizat, isi sustine cei peste 70 de clienti care activeaza in diferite domenii. Consolidarea pietei economice, a firmelor din Oradea si din Bihor este misiunea noastra. Intreaga procedură contabilă (înregistrări, depuneri, declarații, ș.a.m.d.) activeaza, respectând reglementările impuse de către normele legislative din Romania (ce se regăsesc în continuă schimbare, uneori de la o zi la alta).

Societatea Gaminvest Excont SRL | Birou de contabilitate autorizat C.E.C.C.A.R, ofera pachete de servicii fiscale în Oradea | Servicii de contabilitate pentru întreprinderile mici si mijlocii, din toate domeniile.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024