Gratis

ECONOMIST

S.C. TELETEXT S.R.L.

Candidatul Ideal

-Licenţă studii economice
-Experienta minima de 3 ani in domeniul contabil.
-Experienta pe un post similar constituie avantaj.
-Cunoșterea programului de contabilitate SAGA.
-Cunoştinţe MS Office.
-Persoană independentă, responsabilă, atentă la detalii, cu abilităţi dezvoltate de comunicare, orientată spre obţinerea de rezultate.
-Capacitate de lucru în echipă.
-​Persoană serioasă, motivată şi ambiţioasă.

Descrierea jobului

-Intocmireа, inregistrаreа si evidenta documеntеlor finаnciar-contаbile, in conformitаte cu rеglеmеntаrilе contabile si fiscale în vigoаre;
-Cunostinte de legislatie fiscala;
-Cunostinte de contabilitate generala nivel de baza;
-Programul de lucru este zilnic, luni -vineri, între orele 8:00 - 17:00, cu pauză de masă.

S.C. TELETEXT S.R.L. este o companie cu capital integral romanesc, cu o experienta de 20 de ani în fabricarea produselor lactate, parte a unei afaceri integrate ce mai cuprinde o ferma zootehnica de vaci si o ferma vegetala.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024