Gratis

Dispecer Transport

SC Bogdan Automobile SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Cautam Coleg cu experienta care sa contribuie la indeplinirea obiectivelor anuale si la dezvoltarea companiei.

Ce abilitati urmarim la aceasta persoana:

1. Experienta pe un post similar

2. Abilitati de vanzare, negociere,planificare si comunicare

3. Limba Engleza nivel avansat obligatoriu

Descrierea jobului

Ce o sa faca concret aceasta persoana?

- negociaza si preia comenzile de transport

- asigurara fluxul informational ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de la si catre soferi

- stabileste traseele optime de deplasare si le monitorizeaza

- informeaza clientii pe toata durata transporturilor

- inregistreaza in sistemul informatic comenzile preluate.

- verifica cerintele legale in tarile de deplasare ale marfurilor si asigura documentatia necesara in acest sens

- prospecteaza oportunitatile de transport ,contacteaza clienti noi si parteneri in vederea stabilirii realtiilor comerciale

Bogdan Automobile este o companie de transport express international de marfuri, care ofera solutii urgente de transport marfa in timp util si in siguranta. Oferim soluții pentru managementul transporturilor (de la aprovizionarea cu materii prime și până la livrarea produsului către consumatorul final). Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati link: https://www.b-automobile.ro/

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024