Gratis

Dispecer transport - vorbitor de limba Rusa

KB Logistic
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Minima experienta in dispecerat / transport/ logistica
  • Limba Rusa si Engleza la nivel conversational obligatorie
  • Cunostinte ale timpilor de condus AETR (avantaj)
  • Experienta in coordonarea camioanelor frigo (avantaj)
Detalii Job:
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi: dupa-amiaza (17:00-01:00) si noapte (01:00-09:00) si weekend-uri (cand este nevoie)
  • Munca se desfasoara in sistem hibrid.

Descrierea jobului

  • Organizeaza activitatea de transport
  • Cunoaste permanent pozitia masinilor si programul soferilor
  • Optimizeaza rutele si tine permanent legatura cu soferii
  • Coordoneaza soferii in timpul desfasurarii rutelor
  • Transmite informatii despre locul de incarcare/descarcare

Ce oferim:
  • Salarizare in functie de experienta
  • Tichete de masa
  • Servicii medicale gratuite
  • Mediu de lucru placut
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024