Gratis

Dispecer /​ Coordonator Transport Intern

SC BLUE RIVER 78 SRL

Candidatul Ideal

Ce avem nevoie de la tine?

- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Experienta in domeniu constituie avantaj, dar instruim si incepator, daca esti un om corect, responsabil, descurcaret;
- Capacitate de organizare si planificare;
- Capacitate de a lucra in echipa si spirit de initiativa;
- Abilitati de comunicare si negociere;

Restul cerintelor pentru un astfel de post, consideram ca le ai daca iti doresti ca continui in acest domeniu:
- cunostinte office
- rezistenta la stres
- cunoasterea legislatiei specifice
- orientare spre rezolvarea problemelor
- atentie la detalii, etc.

Descrierea jobului

Ce vei face la noi?
Cam tot ce inseamna pozitia de coordonator transport, astfel incat sa marim eficienta a parcului ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈auto care circula prin Europa:
- in primul rand se lucreaza in 3 ture, cu repaus conform codul muncii
- tii legatura cu clientii si soferii ( de la preluarea comenzii, introducerea ei in sistem, comunicarea catre sofer si pana la finalizarea descarcarii)
- monitorizezi si tii evidenta transporturilor efectuate ( intr-un sistem procedural care ti se va prezenta)
- optimizezi traseele si cautam solutii la problemele ce vor aparea
- alte activitati ce decurg din functia pe care o vei avea

Compania noastra investeste in oameni si in formarea lor profesionala. Avem un parc auto de peste 130 de camioane si facem transport atat pe plan local cat si in Comunitate.
Suntem de 22 ani in piata transportului iar lozinca noastra "we move our parteners business" ne-a ghidat pe toata durata activitatii.
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra tanara, abila, joviala.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024