Gratis

Director Vanzari

SC DNS BIROTICA SRL

Candidatul Ideal

​Compania noastră, caută un Director Vânzări talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre de conducere. Suntem în căutarea unei persoane dinamice, orientate către rezultate și cu o viziune clară asupra strategiilor de vânzări, pentru a ne ajuta să ne consolidăm poziția noastră de lider și să ne extindem influența pe piață.

Căutăm o persoană cu:
  • Experiență solidă în conducerea departamentului de vânzări, cu rezultate dovedite în atingerea și depășirea obiectivelor stabilite;
  • Abilități excelente de liderare, comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii eficiente de vânzare;
  • Experiență în coordonarea și motivarea unei echipe de vânzări;
  • Orientare către inovație și capacitatea de a identifica oportunități noi de afaceri;
  • Diplomă de studii superioare într-un domeniu relevant (de preferință, dar nu obligatoriu).

Cum poți reuși să ai succes într-o companie de top:
La compania noastră, promovăm o cultură a excelenței și susținem dezvoltarea profesională continuă a angajaților noștri. Oferim un mediu de lucru stimulant, în care creativitatea și inovația sunt încurajate, iar contribuția fiecărui membru al echipei este valorizată. Având acces la resursele și suportul necesar, vei avea oportunitatea de a-ți demonstra abilitățile de leadership și de a contribui la succesul unei companii de top într-o industrie competitivă.

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului:
  • Elaborarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele de vânzări;
  • Supervizarea și coordonarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈echipei de vânzări pentru a asigura o performanță optimă;
  • Identificarea și evaluarea oportunităților noi de afaceri și dezvoltarea relațiilor cu clienții cheie;
  • Monitorizarea tendințelor pieței și a concurenței pentru a identifica strategii noi și adaptative;
  • Raportarea regulată a performanțelor și a progreselor către conducerea superioară.

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul organizației;
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant, cu accent pe inovație și excelență în performanță.

De ce să ne alegi pe noi:
Compania noastră se angajează să ofere un mediu de lucru în care angajații noștri să se simtă valorizați, inspirați și încurajați să își atingă potențialul maxim. Suntem dedicați excelenței în tot ceea ce facem și căutăm mereu modalități noi și inovatoare de a ne îmbunătăți serviciile și produsele. Dacă împărtășești valorile noastre și ai pasiunea și determinarea necesare pentru a reuși într-o poziție de conducere într-o companie de top, te invităm să aplici și să fii parte din echipa noastră de succes.

Motto DNS: „Niciun vis nu e prea mare si niciun visator prea mic!”

Bun venit în familia DNS Birotica!
Suntem o societate în expansiune cu sediul in BUCUREȘTI și 2 puncte de lucru in SLOBOZIA si GALAȚI. Suntem lideri de piață cu peste 70% din licitațiile publice din SEAP si distribuim produse in București si în toată țara. Avem în portofoliu peste 5500 de clienți activi. Printre clienți se regăsesc: DNA, DIICOT, SRI, SIE, IGPR, BANCA NATIONALA A ROMANIEI, ANAF, Ministerul Finanțelor Publice, Ministerul Educației, Tribunalul București, Guvernul României, Administrația Prezidențială, Primăria București, Universitatea de Medicina Târgu-Mureș, Direcția de Finanțe Publice Ploiești, Universitatea Politehnica București, ARR, Primăria Brașov, Institutul National al Magistraturii, Inspectoratul de Stat in Construcții, Primăria Sectorului 3 etc.
Societatea DNS Birotica SRL a fost înființată in 2004, este o societate cu capital privat românesc și distribuie in toata țara, produse de birotică, hârtie copiator, consumabile pentru imprimante, produse de curățenie si mobilier. Suntem importatori direcți din: China, Polonia, Germania și Olanda.
Ne găsiți si pe site: https://www.depozituldns.ro/birotica-papetarie
Prezentare video: https://youtu.be/_oLand2m_X0?si=35BKKGxWh7nVVaN4
Va invitam si pe pagina noastra de Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557135636575

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024