Gratis

Director Vanzari Reprezentanta Auto

HR Automotive

Candidatul Ideal

  • Studii superioare;
  • Persoana comunicativa;
  • Cunoasterea pietei auto din Romania;
  • Cunostinte foarte bune de operare pe calculator;
  • Limba engleza, minim nivel mediu;
  • Experienta minim 2 ani intr-un post de coordonare similar si minim 5 ani in vanzari auto;
  • Cunoasterea programelor AFM, a sistemelor de finantare si a legislatiei comerciale in domeniu;

Descrierea jobului

​Responsabilitati:
  • Coordoneaza activitatea departamentului Vanzari Autovehicule;
  • Coordoneaza si participa la dezvoltarea strategiilor si campaniilor de marketing;
  • Gestioneaza relatia cu producatorii /importatorii, urmarind evolutia stocurilor,a lansarilor in fabricatie si a campaniilor;
  • Monitorizeaza procesul de vânzare şi monitorizeaza rezultatele cercetărilor privind satisfactia clientilor;
  • Participa activ la activitatea de vanzare autovehicule catre clienti;

Beneficii:
  • Salariu de baza, 1500-2000 euro, care se va negocia in functie de experienta, cunostintele si aptitudinile; dovedite pe parcursul interviului;
  • Bonusuri de performanta acordate de firma si importator;
  • Masina de serviciu;

In acest moment, firma noastra este intr-un proces accelerat de dezvoltare, oferind clientilor, persoane fizice, juridice sau institutii, servicii complete in domeniul autovehiculelor: vanzari, mentenenta, reparatii (mecanica, electrica, caroserie, vopsitorie), ITP, montaj accesorii, carosare vehicule de interventie, consultanta tehnica si financiara.

Cea mai importanta componenta a acestui proces este colectivul de profesionisti dedicati profesiei lor si clientilor firmei.
Acesta este si motivul pentru care dorim sa crestem cantitativ si calitativ colectivul firmei, propunand celor care doresc o schimbare posibilitatea de a dobandi noi abilitati si cunostinte.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 5 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024