Gratis

DIRECTOR VANZARI

ECO WOOD SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare, preferabil in domeniul management, economic, marketing
- Experienta in managementul vanzarilor, minim 5 ani
- Manager strategic - stabileste foarte clar directiile pentru echipa de vanzari, gandire strategica
- Excelente abilitati de coordonare, planificare, organizare, comunicare si control
- Abilitati excelente de leadership, capabil de a atrage echipa spre indeplinirea obiectivelor companiei si de a motiva echipa de vanzari
-Responsabil personal
- Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
- Capacitatea de a identifica situatiile urgente si propunerea de solutii de rezolvare
- Cunostinte limba engleza (scris, citit, vorbit)-nivel avansat

Descrierea jobului

Pozitia de Director de vanzari implica responsabilitati legate de politica de expansiune a companiei,cunoasterea profilului firmei,a tarifelor practicate,cunoasterea pana in cele mai mici amanunte a activitatii de expeditie

Beneficii: salariu motivant,bonuri de masa,telefon,masina,laptop .
Va rugam sa trimiteti CV -urile dvs si pe adresa de e-mail : emma.pop@ecowood.ro

ECO WOOD S.R.L. – SOLUȚIA ALTERNATIVĂ PENTRU ÎNCALZIRE ECOLOGICĂ
APRINZĂTOARE CERTIFICATE PENTRU GRĂTARE ȘI ȘEMINEE
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024