Gratis

Dezvoltator Retea de Vanzare

LUADO CHOCOLATE

Candidatul Ideal

O persoană principială, onestă și obligatoriu de echipă.
Energică și perseverentă, capabilă să colaboreze constructiv cu toți ceilalți colegi, fie că vorbim de cei din producție, contabilitate sau management.
Orientată către a livra calitate, capabilă să își seteze termene și obiective și individual.
Este important să înțeleagă și să se adapteze la natura artizanală a produselor pe care le va promova, la timpul acestora de realizare și la respectarea termenelor în care trebuie să se încadreze.
Spirit analitic și inovativ.
Fire optimistă, proactivă.

Descrierea jobului

Dorim o dezvoltare sănătoasă a unei rețele de clienți premium, cu precădere în Brașov și București, prin intermediul unor canale diverse, cu o prezentare corectă și coerentă a produselor.
Crearea și urmărirea de comenzi recurente și oferte personalizate adaptate cerințelor pieții și clientului.
Monitorizarea comenzilor și follow-up.
Oferim tot ce este mai bun într-o firmă mică, de la atitudine, colaborare și respectarea promisiunilor, la flexibilitate, învățare continuă o remunerație și un nivel de decizie care va crește proporțional cu realizările.

Luado Chocolate este cea mai importantă ciocolaterie artizanală din centrul țării. Producem de mai bine de 12 ani de zile, ciocolată, praline, eclere și înghețată. Momentan, avem 3 puncte fixe de desfacere în Brașov plus www.luado.ro Suntem o echipă în cel mai bun sens al cuvântului, 20 de persoane care sunt implicate și care cred cu adevărat în ceea ce fac zilnic. Livrăm calitate, educație și inovație în ceea ce facem, păstrând nivelul artizanal al produselor și serviciilor noastre. Premiile pe care le-am obținut în ultimii ani de zile și creșterea organică a numărului de clienți finali, certifică faptul că facem bine ceea ce facem. Dar tot timpul este loc de mai bine.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024