Gratis

MANAGER OPERATIONAL / DEZVOLTARE

Alfa Energetic Esco SRL

Candidatul Ideal

Studiile superioare;
Abilitati de gestionare a echipei, a departamentelor
Orientarea către client și capacitatea de adaptare / răspuns la diferite tipuri de sesizări;
Abilități excelente de comunicare și prezentare;
Gestionarea timpului în mod eficient;
Experienta anterioara intr-un job similar;
Experienta anterioara in activitati ce vizeaza sisteme sanitare, electrice, constructii civile si industriale reprezinta de asemenea un avantaj;
Preferabil inclinatie catre domeniul tehnic;
Atentie la detalii, spirit dе initiativa, auto-organizare;
Capacitate dе analiza si sinteza, abilitati dе lucru cu cifrele;
Dorinta continua dе perfectionare si dе a invata lucruri noi;
O buna cunoastere a sistemelor de operare MS Office, CRM, mediu online;
Cunoștințe de limba engleza ( nivel mediu );
Atitudine pozitiva si spirit analitic, fire activa si dinamica, deschisa.
Seriozitate, responsabilitate, dinamism.

Descrierea jobului

Coordonarea si supervizarea echipei din subordine;
Dezvoltarea si monitorizarea departamentelor (dezvoltarea de noi canale de vanzare si analizarea concurentei);
Dezvoltarea, implementarea si vanzarea de noi servicii si produse din segmentul de eficienta energetica;
Mentinerea si inbunatatirea relatiei profesionale cu clientii cheie ai companiei;
Atingerea obiectivelor de gestionare a departamentelor;
Realizarea sarcinilor operative zilnice, efectuarea atributiilor administrative;
Efectuarea sarcinilor specifice HR (recrutarea, selectia angajatilor);
Realizarea periodica a rapoartelor;

Suntem o companie inovatoare specializată în eficientizarea energetica a companiilor - si facem asta cu succes din 2008. Din 2018 am inceput si activitatea de vânzare al sistemelor fotovoltaice, pompelor de căldură, stațiilor de încărcare electrice auto și comercializarea de piese pentru acestea. Ne mândrim cu angajamentul nostru față de durabilitate și inovație și suntem dedicați să oferim soluții de energie regenerabilă de cea mai înaltă calitate. Peste 1.000 de clienti si proiecte finalizate cu succes stau marturie acestui lucru
Ne mandrim cu:
Compania a câștigat numeroase premii și distincții pentru activitatea sa în domeniul energetic, inclusiv:

Premiul pentru Cea mai bună companie de energie solară din România, acordat de Asociația Română pentru Energie Solară (ARES) în 2022

Premiul pentru Cea mai bună companie de eficiență energetică din România, acordat de Asociația pentru Eficiență Energetică (AEE) în 2023.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024