Gratis

Agent Comercial in domeniul IT

Top Quality Computers SRL

Candidatul Ideal

Efectuarea activitatilor administrative asociate vanzarilor.
Strangerea produselor, verificarea si pregatirea acestora pentru expediere.
Pregătirea coletelor și gestionarea procesului de coletărie.
Aranjarea produselor la raft in spatiile special amenajate.
Livrarea marfurilor de la depozit, in functie de comenzi sau necesar.
Abilitati de utilizare PC: Microsoft Office, Internet
Aptitudini de organizare si atentie la detalii
Ordonat si punctual

Descrierea jobului

Experiență anterioară în domeniul hardware IT sau domeniul similar reprezintă un avantaj.
Abilități bune de comunicare și interacțiune.
Spirit de echipă și abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
Permis de conducere categoria B.
Atitudine pozitivă și orientare către rezolvarea problemelor.

Oferim:
- salariu atractiv și bonuri de masa
- oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și în continuă evoluție.
- posibilitatea de a lucra cu cele mai recente produse hardware IT.
- mediu de lucru prietenos și colegi dedicați.

TOP Quality Computers, importator si distribuitor in Romania al unor companii internationale de prestigiu producatoare de componente si subansamble pentru calculator se remarca in sfera IT in special prin introducerea pe piata romaneasca a produselor High-End, destinate entuziastilor si nu numai.

Infiintata in Februarie 2005, si-a inceput activitatea cu 3 branduri importate, Arctic Cooling, Vantec si AeroCool, ajungand astazi la un portofoliu de peste 20 de branduri.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024