Gratis

Dealer Rompetrol

KMG ROMPETROL SRL
9 poziții

Descrierea jobului

Fii Dealer Rompetrol!

Ești ambițios, proactiv și organizat? Ești și un leader și un bun manager? Vrei să îți dezvolți propria afacere și să administrezi o stație Rompetrol? Dacă ai spirit antreprenorial, atunci e foarte posibil să fii Dealerul pe care îl căutăm in orasele Cluj, Sighisoara, Constanta, Tecuci, Bucuresti, Ilfov, Ploiesti, Harsova, Brasov si Fetesti.

Rompetrol îşi dezvoltă afacerea prin implicarea antreprenorilor (Dealerilor) interesaţi să opereze staţii de distribuție a carburanților. Dacă și tu ești interesat să îți începi propria afacere, suntem alături de tine pas cu pas, te ghidăm și creștem împreună.

Rolul Dealerului:

• Administrează întreaga activitate a unei stații Rompetrol. Pe scurt, stația si marfa sunt proprietatea Rompetrol, însă activitățile de vânzare și operare ale stației sunt coordonate de către tine în rolul de Dealer. Pentru îndeplinirea acestui scop este necesar sa îți deschizi o firmă;
• Coordonează și motivează echipa care lucrează în stație pentru a avea împreună succes. Angajații din stații sunt angajații Dealerului, Rompetrol asigurând fondul necesar plății salariilor.

Care sunt criteriile pe care trebuie să le îndeplineşti?

• Eşti dinamic şi doreşti să te dezvolți ca antreprenor alături de Rompetrol;
• Ai un simț înnăscut pentru afaceri;
• Ai experienţă de cel puțin doi ani în coordonarea unei echipe și reușești să îi motivezi pe cei din echipa ta pentru a obține rezultate excelente;
• Pui clientul în centrul activităților tale și ale echipei tale;
• Ai abilităţi excelente de vânzare şi experienţă de cel puţin trei ani în activităţi de vânzare retail astfel încât să poți maximiza rezultatele operaționale și de vânzări ale stației pe care o vei prelua ca și dealer;
• Ești organizat, atent la detalii, gata să lucrezi în baza standardelor Rompetrol și reusești să transmiți acest lucru, natural, întregii tale echipe;
• Poți gestiona cu usurință stocul de marfă din stații dar și diversele situații administrative specifice activității unei stații;
• Ai cel puţin studii medii, cunoşti limba engleză la nivel conversaţional şi îţi este familiar lucrul cu pachetul MS Office;
• Poţi depune garanţii reale (ipotecă sau depozit bancar) la preluarea unei staţii Rompetrol şi nu ai menţiuni în cazierul judiciar;
• Ai reşedinţa în zona geografică în care este situată staţia preluată;
• Reprezintă un real avantaj dacă ai experienţă de lucru într-o staţie de carburant şi în administrarea unei afaceri proprii;
• Ai disponibilitatea de a participa la un training operaţional furnizat de Rompetrol timp de patru săptămâni.

Rompetrol is the main brand of KMG International Group, the overseas asset of KazMunayGas, National Oil&Gas company of Kazakhstan.

With over 6.000 employees, KMG International Group is a competitive, sustainable, diversified and integrated oil and gas company with operations in 11 main markets throughout Europe and Central Asia.

Registered in the Netherlands, with headquarters in Bucharest, the Group conducts most of its operations in Romania, mainly refining and downstream, extending the retail network in countries near abroad (Moldova, Bulgaria, Georgia) and having also trading activities in the Black Sea and Mediterranean Sea regions.

We own three production units in Romania: Petromidia, the biggest local refinery and one of the most modern in South-Eastern Europe, Vega refinery with a history of over 110 years and the petrochemical division, sole producer of polymers in Romania.

We gained success not only through brand consolidation at regional level, but also for more than 60 years of expertise in the international oil and gas industry. Apart from the main activities in trading and downstream, the company is also providing industrial services such as EPCM, drilling and well services.

Rompetrol is a never-ending source of energy starting from the refining of crude oil and distribution of fuels in our distribution stations. These have been designed and furnished down to the last detail in order to create an experience which influences all the senses of our customers. They sustain the success of our brand, complying with values as quality at high standards and leading edge technology, both found in our Efix premium-grade fuels, our distribution points, completed by Fill&Go, a unique system of payment on the spot.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024