Gratis

Customer Support

Teamland
3 poziții

Candidatul Ideal

Orientare catre client si capacitatea de a se adapta/raspunde la diferite tipologii de persoane;
Abilitatea de a gestiona si prioritiza taskurile zilnice;
Experienta minimum 6 luni pe un rol similar;
Cunostinte in utilizarea pachetului MS Office.

Descrierea jobului

Comunicarea cu clienții prin diferite canale (apel telefonic, chat , corespondenta pe e-mail);
Inregistrarea și soluționarea reclamațiilor venite din partea clientilor;
Cunoașterea produselor astfel incat sa puteti oferi informatii precise si concrete;
Incarcarea comenzilor de tichete primite de la parteneri;
Actualizarea contractelor comerciale;
Actualizarea bazei de date;
Acordare suport pentru parteneri/comercianti.

Beneficii:
800 lei tichete de masa
1275 lei platforma benefit
500 lei bonus de vacanta
300 lei bonus de sarbatori
500-800 lei bonus de performanta
Contract perioada nedeterminata
Zile de concediu extra
Cursuri ggratuite
Posibilitate de avansare

Program L-V HIBRID:3 zile birou, 2 acasa

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024