Gratis

Curier

TEM`S LOGISTIC SOLUTION S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană organizată, cu spirit de echipă și dornică să facă parte dintr-o echipă profesionistă, te invităm să aplici pentru poziția de șofer curierat. Alătură-te echipei noastre și fii parte din experiența noastră de livrare de succe

Descrierea jobului

Descriere job: Șoferi Curierat

Compania noastră caută șoferi de curierat dedicați și responsabili pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă îți place să conduci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități principale:

Livrarea promptă și în siguranță a produselor către destinatari
Gestionarea documentelor și a procesului de livrare conform standardelor companiei
Menținerea vehiculului în condiții bune de funcționare și curățenie
Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță rutieră

Cerințe:

Permis de conducere categoria B, cu experiență de minim 2 ani
Abilități bune de comunicare și orientare în interacțiunea cu clienții
Capacitate de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită
Atitudine pozitivă, responsabilitate și atenție la detalii

Beneficii:

Pachet salarial motivant și bonusuri în funcție de performanță
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant
Dezvoltare profesională și posibilitatea de avansare în cadrul companiei
Echipament de protecție asigurat și training specializat

Suntem o companie care se ocupa cu livrarea de produse food si non-food pentru HyperMarket-ul online Sezamo.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024