Gratis

SOFER Livrator - Bringo

TOP MOBILITY SYSTEM
4 poziții

Candidatul Ideal

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, energica, dinamica, te asteptam cu bratele deschise!

Ca SOFER livrator BRINGO ( Se livreaza produsele comandate de catre clienti din Carrefour market si magazine partenere, prin intermediul aplicatiei Bringo) vei putea sa :

->>> ITI FACI PROGRAMUL ASA CUM VREI : PART TIME / FULL TIME

->>> AI VENITURI pe masura muncii tale ( intre 2700 si 7000 RON NET )

Descrierea jobului

AVANTAJELE colaborarii cu noi:

- Iti asiguram banii de rulaj
- Iti oferim masina sau poti utiliza masina personala ( venituri mai mari)
- Asiguram POS

Vei face parte dintr-o companie care are colaborare de 6 ani cu aplicatia Bringo.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024