Gratis

Coordonator Transport

EXC EXPRESS & LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! 💫
Dacă te caracterizează dinamismul, integritatea, dedicația, dorința de succes și plăcerea pentru noi provocări, te invităm să te alături într-un interviu de cunoaștere pentru postul de coordonator transport.

Descrierea jobului

Avem biroul in Aiud, Jud Alba.

✅ Sarcini:
* Monitorizarea comenzilor primite de la client pana la momentul livrarii;
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈* Mentinerea relatiei cu clientii;
* Introducerea tuturor operatiunilor desfasurate in sistemul informatic;
* Controleaza activitatile legate de transportul rutier, astfel incat sa se asigure livrarea marfurilor si respectarea indicatorilor de performanta specifici;
* Gestionarea și comunicarea tuturor informațiilor referitoare la traseu;
* Mentine contactul permanent cu soferii;

✅Oferim:
- pachet salarial motivant;
- tichete de masa
- prime salariale
- vouchere de vacanta

✅Program flexibil

Multumim!
O zi cat mai frumoasa!

Grupul EXCELENT, fondat în anul 2006 și având un capital 100% românesc, a devenit, începând cu anul, furnizor de servicii express la nivel european, ajungând, în ultimii ani, în topul companiilor din sectorul Time Critical Delivery din România.

Dorința de îmbunătățire a serviciilor a adus companiei încrederea a peste 500 de clienți, relația cu partenerii EXC bazându-se în totalitate pe transparență, seriozitate și respect, acestea aducând o creștere constantă în fiecare an astfel, în, reflectându-se într-o cifră de afaceri de aproximativ 10.000.000 €, cifră realizată din serviciile express.

EXC oferă soluții personalizate în funcție de nevoile fiecărui client, concentrându-se pe implementarea strategiilor de business care să aducă o dezvoltare durabilă cu impact pozitiv asupra mediului și comunității.

Grupul vine în întâmpinarea cerințelor pieței de transport express cu o echipă de profesioniști dedicați implementării de soluții inovative, utilizând aplicații IT care optimizează activitatea, crescând eficiența și calitatea serviciilor:

- Transport marfă în regim express;

- Transport marfă în regim exclusiv FTL;

- Transport marfă în regim de grupaj LTL;

- Transport marfă în regim aerian și maritim;

- Transport persoane pe rute interne și internaționale;

- Servicii Rent a Car.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024