Gratis

Coordonator transport/dispecer- lb italiana

TOTAL TRANS MODAL AG SRL

Candidatul Ideal

-cunoștințe operare PC-word/excel
-vorbitor lb italiana-obligatoriu și engleza-constituie un avantaj
-experienta/cunoștințe specifice domeniului de transport internațional constituie un avantaj
-seriozitate, abilitatea de a lucra în echipa.
-bun organizator, atent la detalii.

Descrierea jobului

-realizează rapoarte/situații specifice domeniului logistic și se transport
-solutionarea problemelor de transport, urmărirea transportulului.
-comunicarea detaliilor legate de incarcarea si descarcarea marfii.

Oferim servicii din domeniul transportului internațional de mărfuri alimentare, generale și periculoase în Europa.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024