Gratis

Coordonator limba franceza

Lucrez in Europa
2 poziții

Candidatul Ideal

Lucrez în Europa SRL' își extinde echipa și are nevoie de tine! Căutăm o persoană cu viziune, capabilă să gestioneze cu agilitate nevoile angajaților noștri din Franța. Dacă ești pregătit pentru o călătorie plină de satisfacții profesionale, alătură-te nouă!

Ce asteptari avem de la tine:

-Abilități bune de comunicare verbală și scrisă în limba franceză, pentru a interacționa eficient cu angajații și clienții din Franța.
-Capacitatea de a rezolva rapid și eficient problemele legate de adrese și deplasări, asigurând continuarea fără obstacole a proiectelor.
-Abilități organizatorice puternice și atenție la detalii pentru a asigura o gestionare precisă a datelor și a informațiilor despre adrese și deplasări.
-Flexibilitate și adaptabilitate în fața cerințelor urgente și a situațiilor neprevăzute.
-Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan, menținându-și totuși calitatea și precizia muncii.
Orientare către rezultate și abilitatea de a se angaja în îmbunătățirea continuă a proceselor și practicilor din domeniul gestionării adreselor și deplasărilor.

Descrierea jobului

Rolul Tău:

-Coordonare eficientă a angajatilor
-Asigurarea unui suport continuu pentru problemele și necesitățile angajaților noștri pe durata contractuala
-Rezolvarea rapidă a oricăror probleme care pot apărea, pentru a asigura progresul fără obstacole al proiectelor noastre.
-Comunicare constantă și constructivă cu clienții noștri din Franța, precum și cu echipa noastră internă.

Ce Îți Oferim:

La Lucrez în Europa SRL, vei găsi un mediu de lucru dinamic și plin de oportunități. Îți oferim un pachet salarial motivant, alături de beneficii atractive. În plus, vei avea oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Dacă ești gata să preiei această provocare și să te alături unei echipe dinamice, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email vpopovici@euworkers.fr

LUCREZ ÎN EUROPA - suntem o agenție de muncă în continuă dezvoltare, având o vastă experiență în detașarea de personal temporar. Prin proiecte reușite, cu angajați împliniți din punct de vedere profesional și clienți satisfăcuți, ne remarcăm atât pe piața internă cât și în spațiul european. Numărul certificatului de înregistrare ca și Agent de muncă temporară: A0000686/24.02.2016

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024