Gratis

COORDONATOR EVENIMENT

ASOCIATIA SPORTIVA MEREU IMPREUNA PENTRU OAMENI

Candidatul Ideal

Ce cautăm la noua colegă/ noul coleg:

* Empatie, calități excelente de relationare și socializare
* Bune competențe de organizare, coordonare, planificare și supervizare
* Disponibilitate pentru a lucra cu membrii organizației
* Cunoștințe de operare pe calculator (Excel, Word, PowerPoint) și experiență de lucru cu WordPress, Facebook etc.

Descrierea jobului

Ce vei face dacă vei fi aleasă/ ales de echipa noastră:

* Vei comunica activitatea Asociației în mediul online și offline (social media, rapoarte de activitate, prezentări)
* Vei înregistra și actualiza datele membrilor organizației
* Vei gestiona comunicările cu membrii organizației și donatorii
* Vei participa la evenimentele organizate de asociație

Ce îți oferim:
* Oportunitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști dedicați
* Posibilitatea de a contribui la proiecte sociale importante
* O experiență valoroasă pentru dezvoltarea personală și profesională

Asociația Sportivă Mereu Împreună pentru Oameni este o organizație non-guvernamentală care activează în domeniul protecției drepturilor omului și al promovării incluziunii sociale. Ne dorim să fim cât mai aproape de membrii noștri și să le oferim o experiență cât mai plăcută. De aceea, căutăm o colegă/ un coleg pentru a ne ajuta la gestionarea bazei de date a membrilor organizației.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024