Gratis

Medical Events Planner

MedicHub Media

Candidatul Ideal

Iti place sa faci parte dintr-o echipa dinamica? Ai curiozitatea de a descoperi lucruri noi? Iti doresti sa te dezvolti si sa devii mai bun(a) in ceea ce faci?

Atunci noi suntem echipa potrivita pentru tine!

Ai un loc alaturi de noi daca ai:
  • Studii superioare finalizate;
  • 2 ani de experienta pe o pozitie similara;
  • Experiența in managementul evenimentelor (domeniul medical/farmaceutic – prezinta avantaj);
  • Bune abilitati de organizare si planificare;
  • Orientare catre rezolvarea problemelor si capacitate de a lua decizii;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini;
  • Flexibilitate, proactivitate;
  • Buna cunoastere a pachetului Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Permis cat.B – disponibilitate pentru deplasari;
  • Limba engleza – nivel mediu;

Descrierea jobului

Iata ce te asteapta in fiecare zi!
Organizarea si coordonarea proiectelor alocate in departamentul de evenimente:
  • planificarea si bugetarea evenimentelor;
  • dezvoltarea conceptului si a fisei de eveniment pe baza proiectului;
  • organizarea si buna desfasurare a tuturor evenimentelor ( stabilire locație, catering, ofertele tehnice);
  • negocierea si mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii;
  • asigurarea nevoilor tehnice pe parcursul derularii evenimentului;
  • mentinerea legaturii cu liderii de opinie din domeniul medical;
  • organizarea si gestionarea tuturor activităților administrative necesare pregatirii evenimentului: pregatirea contractelor cu furnizorii, verificarea facturilor si a plaților necesare, respectarea limitelor bugetare)

De ce sa vii in echipa noastra?
  • Salariu motivant;
  • “Work & fun!” este deviza noastra de echipa;
  • Suntem cei mai buni din domeniu! Te vei perfectiona continuu prin participarea la proiecte noi si prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti;
  • Ne place sa privim spre viitor! Suntem un grup autohton de companii unde poti nagiva spre cea mai buna destinatie;

Medichub Media, as a Romanian leading communication company provides specialized information to medical community for their continuous professional development. Medichub Media publishes 12 medical journals, organizes several medical events per year and provides direct marketing communication solutions. For more informations, please visit our site www.medichub.ro

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024