Gratis

Coordonator evenimente

LAGOO EVENTS S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în gestionarea evenimentelor private și a personalului de servire.
Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor.
Orientare către detalii și atenție la cerințele clienților.
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona multiple sarcini simultan.
Abilități de lider și capacitatea de a motiva echipa pentru a atinge obiectivele comune.

Descrierea jobului

Coordonarea întregii echipe de servire în cadrul evenimentelor private, asigurând un nivel înalt de servicii pentru clienți.
Planificarea și supervizarea detaliilor evenimentelor, inclusiv setarea și decorarea spațiului conform cerințelor clientului.
Asigurarea bunei desfășurări a evenimentelor în conformitate cu standardele noastre de calitate și a protocoalelor de serviciu.
Menținerea unei comunicări eficiente cu clienții pentru a înțelege și îndeplini în mod corespunzător cerințele acestora.
Monitorizarea inventarului și gestionarea eficientă a echipamentelor necesare desfasurarii evenimentelor.

Departe de agitația urbană, aflat la 20 de minute de București, la intrarea în Snagov , pe malul lacului și înconjurat de pădure, Lagoo Snagov este o locație de evenimente completă, unde zona outdoor și indoor creează cadrul potrivit pentru orice tip de eveniment.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024