Gratis

Contact Center Representative

S.C.PayPoint Services SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti in cautarea unui job care să îți aducă satisfacții materiale si profesionale, PAYPOINT iti ofera aceasta oportunitate !

Comunici bine si ai o bună capacitate de învățare, găsești mereu soluții pentru rezolvarea problemelor și îți place să fii de ajutor! Atunci, Hai în echipa noastră!

Alătură-te colegilor noștri din echipa Contact Center PayPoint- Divizia Operatiuni, învață totul despre servicii și clienti. Cu voință și perseverență vei trece peste orice ar părea un obstacol, avand susținere continuă din partea noastră.

Iti vor fi de ajutor:

Student sau absolvent studii superioare;
Operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)- basic level;
Putere dе convingere si abilitati excelente dе comunicare;
Atentie la detalii;
Experienta in lucru cu clientii (de preferat);
Gandire si capacitate dе analiza si sinteza;
Empatie si orientare spre client;
Atitudine pozitiva si orientare spre rezultat;
Capacitate dе a lucra in echipa;
Corectitudine si loialitate fata dе companie;
Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci?

- Furnizarеa dе informatii corеctе si complete cliеntilor, rеfеritoаrе la produsele si sеrviciile companiei;
- Acordarea de asistenta si consiliere clientilor interni si externi, dupa perioada de training;
- Inregistrarea aspectelor relevante ale interactiunii cu clientii in bazele de date specifice;
- Directionarea solicitarilor catre departamentele specializate si comunicarea raspunsului final clientilor interni/externi;
- Inregistrarea sugestiilor/sesizarilor venite din partea clientilor interni si externi si transmiterea acestora catre superiorul direct sau/si departamentul responsabil.

Pregateste-te să cunoști oameni din diverse domenii, să comunici și să te bucuri de rezultatele implicării tale! Ai posibilitati reale de avansare in cadrul Div. Operatiuni sau in alte divizii. Suntem o echipa dinamica si tanara, care iti ofera training on-the-job adaptat profilului tau si coaching constant.

Vei beneficia de contract pe perioada nedeterminata, salariul fix și bonus, abonament la o retea privata de sanatate si o cafea buna 😊

Locatie: Bucuresti- Piata Charles De Gaulle nr 15 (locatie centrala la 2 minute distanta de statia de metrou Aviatorilor)

Program: ture flexibile

Tip job: full time (8 ore)

PayPoint a fost lansata in in 2008 in Romania si este acum principalul operator de plati in numerar si incarcare electronica prin puncte de retail, cu cea mai mare retea nationala si cel mai extins portofoliu de plati. Detinem peste 20000 terminale PayPoint operate de comercianti la nivel national, din care 50% in mediul rural. Avem o retea de peste 180 clienti (furnizori de servicii ce activeaza in domenii tot mai variate).

Portofoliul nostru de servicii include:

- Incasare sume, PayPoint oferind cele mai variate tipuri de plati: facturi utilitati si telecom, credite de consum, asigurari, rate, bilete de avion, servicii securitate, taxe si impozite locale. De asemenea sunt posibile plati in numerar pentru servicii on-line.

- Transfer de bani - parteneriat cu Western Union: transfer de bani in Romania si international

- Incarcare electronica - posibila pentru toti operatorii de telefonie mobila din Romania. Este posibila incarcarea cu cod PIN si incarcarea directa pe numar de telefon

- PayPoint Colet Expres: oferit in parteneriat cu FAN Courier - permite consumatorilor care comanda produse online sa le ridice din magazinele partenere PayPoint Colet Expres

- Incasare plati cu cardul: permite comerciantilor acceptarea la plata a tuturor tipurilor de carduri bancare (Visa si MasterCard) prin intermediul terminalelor POS

- Achizitionare rovinieta si taxa de pod

Vrei sa stii mai multe? Te asteptam sa ne cunoastem!

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024