Gratis

Contabilitate

LEXCO ENERGY GAS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe: cunoștințe de operare PC
Experienta în lucru cu actele constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități: - înregistrarea facturilor, bonurilor fiscale, chitanțelor și a altor documente justificative

Atribuții: - Procesarea documentelor (comenzi, facturi primite de la furnizori) - înregistrarea în evidențele contabile a facturilor primite de la furnizori. - facturarea către clienți. - primirea/ trimiterea și distribuirea corespondenței în cadrul firmei - menținerea biroului / documentelor în bună ordine, urmărirea corectitudinei și parcursului documentelor comerciale. - elaborarea rapoartelor și a situațiilor specifice de activitate solicitate de management.

Oferim - salariu atractiv - lucru într-o echipă dinamică
Pentru mai multe detalii : Nr.de contact: - 0747467745 - 0734636029

Echipa noastra este compusa din profesionisti specializati in managementul si comercializarea gazelor fluorurate (F-Gas), in conformitate cu reglementarile si cerintele pietei. Echipa reunește experți din diverse domenii, inclusiv politica de mediu, finanțe și tehnologie, pentru a asigura practici eficiente și durabile în tranzacționarea F-Gas.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024