Gratis

CONTABIL

SETLY ROMANIA S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Ai cunostinte solide de contabilitate si poti sa te exprimi bine in limba engleza in scris?
Esti responsabil, atent la detalii si foarte bine organizat?
Poti lucra eficient si responsabil, atat de la birou, cat si de acasa?
Vrei sa avansezi rapid in cariera de contabil intr-un mediu international?

Atunci te asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra de peste 100 de colegi, pentru a ne ajuta sa derulam activitati de contabilitate pentru clientii nostri din tarile nordice si nu numai.

Ca sa fii sigur ca ai avea succes si ai putea creste alaturi de noi, ar fi bine sa poti adauga un "DA!" raspicat la urmatoarele afirmatii:

- Ai studii superioare in domeniul economic
- Ai gandire logica si apetenta pentru lucrul cu cifre
- Te intelegi de minune cu colegii de echipa, dar stii sa duci lucrurile la bun sfarsit si singur
- Esti rapid si atent atunci cand lucrezi, iar greselile nu trec de tine

Descrierea jobului

Daca vei face parte din echipa noastra, responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

- Vei prelua, valida si inregistra informatii contabile
- Vei inregistra facturile de la furnizori
- Vei contabiliza facturile emise pentru clienti
- Vei opera deconturi si incasari
- Vei reconcilia conturile de balanta
- Vei comunica cu diferite alte departamente interne din strainatate pentru rezolvarea cazurilor complexe

Daca vom avea placerea sa te avem printre noi, te vom rasplati astfel:
- Vei putea lucra de acasa (work from home)
- Vei avea un salariu de baza atractiv
- Vei primi bonuri de masa (in valoare de 40 ron/zi lucratoare)
- Vei avea asigurare medicala privata
- Vei primi un card de activitati sportive gratuit
- Vei primi al treisprezecelea salariu
- Vei putea castiga suplimentar, daca vrei sa cresti si sa te implici mai mult
- Vei lua parte la mai multe sesiuni de training
- Te vom invita la teambuildinguri periodice

Setly Romania S.R.L. este o companie de outsourcing, care ofera servicii de contabilitate clientilor din Scandinavia si nu numai. De-a lungul timpului, am proiectat si implementat numeroase procese de outsourcing in contabilitate si payroll pentru companii din diverse domenii, construind relatii de durata cu toti clientii nostri.

Strategia noastra este sa crestem rapid si durabil, motiv pentru care oferim joburi stabile si captivante, cautand in schimb implicare pe termen lung.

Chiar si daca esti la inceput de cariera, te asteptam cu drag sa candidezi la noi pentru un job prin care vei castiga nu doar financiar, ci vei si invata foarte multe lucruri noi.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 4 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024