Gratis

Contabil

Agro Rom Impex srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Contabil / Economist in Targu Mures
  • Studii superioare, preferabil studii economice;
  • Constituie avantaj experienta in domeniul contabil si experienta in utilizarea programului Winmentor;
  • Cunoastere program Office;
  • Persoana harnica, ordonata, responsabila, atenta la detalii;
  • Atitudine prietenoasa, optimista.

Descrierea jobului

  • Efectuarea inregistrarilor contabile primare;
  • Inregistrarea documentelor de casa, a deconturilor;
  • Emiterea de facturi;
  • Indosarierea si arhivarea documentelor, dupa inregistrare;
  • Primirea, tinerea evidentei si repartizarea corespondentei in cadrul firmei;
  • Intocmirea rapoartelor interne;
  • Respectarea prevederilor legale in domeniu, cat si a procedurilor interne.

Infiintata in anul 2006 Societatea Agro Rom Impex SRL, are ca obiectiv de activitate comertul cu produse chimice. Exportator, importator si distribuitor a numeroase firme de prestigiu nationale si internationale societatea noastra este unul din principalii jucatori de pe piata produselor chimice pentru agricultura. In prezent fiind distribuitori autorizati ai celor mai mari producatori de inputuri pentru agricultura din lume, oferind intreaga gama de produse: erbicide, insecticide, fungicide, ingrasaminte, biostimulatori si genetica performanta.
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 29 Mai 2024