Gratis

CONTABIL

SPEECH CENTER S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul economic si financiar-contabil;
Experienta 1-2 ani in domeniul financiar-contabil;
Cunostinte de contabilitate financiara si de gestiune;
Cunostinte operare PC
Experienta în întocmirea documentelor financiar contabile
Experienta în facturare
Experienta în gestionarea relației cu instituțiile bancare
Atitudine pozitiva si proactiva;
Abilitati de comunicare, organizare si planificare;
Persoana etica, analitica si atenta la detalii, orientata spre obiective si respectarea termenelor;

Descrierea jobului

  • Urmărirea plăților pe extras
  • Facturare conform extras
  • Monitorizează contractele cu furnizorii, realizarea plăților și a facturilor
  • Menține evidenta contabila primara
  • Arhivare documente
  • Raportare lunara a situației financiare
  • Activități de HR pentru angajații instituției
  • Alte activități curente administrative
  • Mentinerea relatiei cu banca
Realizare liste - creante intarziate, notificarea clientilor restantieri

Daca te alaturi echipei noastre iti oferim:
  • un loc de munca stabil cu posibilitati de dezvoltare
  • salariu motivant si platit la timp
  • dezvoltare personala
  • mediu de lucru placut si organizat cu toate instrumentele necesare pentru a face performanta
  • locatie usor accesibila

INSTITUTUL DE LOGOPEDIE este o clinica in care se ofera servicii de sanatate mintala. Serviciile noastre se adreseaza atat copiilor cat si adultilor. Sediul se afla in sector4 pe strada Trivale nr. 5.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024